Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Jun 29

Privatizační seznam významných ukrajinských podniků připravený vládou pro rok 2018

Kyjevský kabinet schválil seznam významných podniků Ukrajiny určených k privatizaci v letošním roce 2018. Do seznamu bylo zařazeno 23 objektů, jež se nacházejí ve vlastnictví státu nebo regionálních orgánů státní správy.

číst dále
Jun 29

Vládní seznam významných ukrajinských podniků určených k privatizaci v roce 2018

Kyjevský kabinet schválil seznam významných podniků Ukrajiny určených k privatizaci v letošním roce 2018. Do seznamu bylo zařazeno 23 objektů, jež se nacházejí ve vlastnictví státu nebo regionálních orgánů státní správy.

číst dále
Jun 24

Pozvánka do Kazaně na MS 2018

Tatarstánská strana informuje o podnikatelské akci, která se bude konat v Kazani ve dnech 4. – 7. července 2018 při příležitosti čtvrtfinálového zápasu na mistrovství světa ve fotbale 2018, jehož hostitelem je Ruská federace.

číst dále
Jun 22

Komora SNS na 60. Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Jedním z pilířů úspěchu při podnikatelské činnosti je dostatek kvalitních informací. To platí ve všech druzích podnikání, včetně exportu a spolupráce se zahraničními partnery. Získávání informací o možnostech pro české výrobce na trzích zájmových zemí Komory pro hospodářské styky se SNS jsou proto jedním z hlavních úkolů komory. S tímto cílem jsou pravidelně organizovány konference a

číst dále
Jun 22

21. sněm Komory SNS

Dne 21. června 2018 se v reprezentačních prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu ČR uskutečnilo zasedání 21. sněmu Komory pro hospodářské styky se SNS, speciální obchodní komory. V úvodní části sněmu vystoupili hosté Komory SNS – ministr průmyslu a obchodu ČR pan Tomáš Hüner, velvyslanec Ruské federace v ČR Aleksander Zmejevskij, velvyslanec Běloruska v ČR Valery Kurdyukov, velvyslanec Arménie v ČR Tigran Seiranian, rady vyslanec velvyslanectví Kazachstánu v ČR Edil Khozeuly, viceprezident

číst dále
Jun 20

Ukrajina: I. hospodářské a humanitární fórum "Plán pro zítřek strategie úspěšné země" (7. července 2018)

Ve městě Kanis na střední Ukrajině proběhne První ročník mezinárodního hospodářského a humanitárního fóra Ukrainian ID ústředním tématem "Plán pro zítřek strategie úspěšné země"

číst dále
Jun 5

První fotografie z mise do Vladivostoku

V těchto dnech pobývá podnikateská mise Komory SNS ve Vladivostoku. Jak informuje předseda komory František Masopust s místní komorou bylo podepsáno memorandum o spolupraci. Konkrétním výsledkem je rovněž přijaté pozvání vicegubernátora Primorského kraje do Brna

číst dále
May 28

GDPR je tady, platí i pro Komoru SNS

Dlouho očekávaná změna v oblasti zacházení s osobními údaji platí v celé Evropské unii již několik dní. Obecné nařízení o ochraně osobních údajů, více známé pod zkratkou GDPR, se týká všech firem a institucí, které nějakým způsobem nakládají s osobními údaji zákazníků, zaměstnanců a dalších lidí. Je tedy závazné i pro Komoru pro hospodářské styky se SNS, speciální obchodní komoru.

číst dále