Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Mar 28

Možnosti pro české investory v Karélii

Přesto, že Karélie historicky patří z ekonomického pohledu ke klasicky těžebním oblastem – od bohatých lesů, až po stavební materiály (jako žula či mramor) – v poslední době se také tento region vydal cestou zkvalitňování stávající průmyslové základny a především lákání zahraničních investorů s moderními technologiemi.

číst dále
Mar 25

Podnikatelská mise do Ázerbájdžánu s Komorou SNS (15. – 17. května 2019)

Komora SNS byla pověřena kanceláří předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR pana Radka Vondráčka zorganizováním podnikatelské mise, která bude pana předsedu doprovázet při jeho oficiální návštěvě Ázerbájdžánu. Cestu budeme organizovat ve spolupráci s SP ČR. Přeprava se uskuteční vládním speciálem.

číst dále
Mar 19

11. zasedání Česko – ruské mezivládní komise pro obchodní, hospodářskou a vědecko-technickou spolupráci

Po téměř dvouleté přestávce se v Praze ve dnech 5. a 6. března 2019 uskutečnilo 11. zasedání česko-ruské mezivládní komise, jejími spolupředsedy jsou Marta Nováková, ministryně průmyslu a obchodu ČR a Denis Manturov, ministr průmyslu a obchodu RF.

číst dále
Mar 6

XVIII. Česko – ruský podnikatelský ples Komory SNS

Tradiční ples Komory SNS měl 28. února 2019 v paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově již osmnácté pokračování. Více než pět set hostů v nádherných reprezentačních prostorách žofínského paláce strávilo večer za doprovodu sólistů Mooondance Orchestra Martina Kumžáka, doplněných o hvězdné hosty – Bohuše Matuše a Václava Noida Bártu.

číst dále
Feb 27

Nabídka průmyslových robotů ruské firmy "EDiRo"

Obchodní zastupitelství Ruské federace v Praze postoupilo nabídku ruské společnosti "EDiRo" z Čeljabinska, zabývající se výrobu a prodejem průmyslové automatizované techniky, průmyslových robotů. Firma www.edirotech.com hledá partnery a obchodní zástupce k distribuci této produkce.

číst dále
Feb 23

Na Urale spustili proexportní web

K vytváření příznivých podmínek ruských exportních aktivit byl v Jekatěrinburgu uveden do provozu portál zahraničně-ekonomické činnosti Made in Ural. Aplikace se nachází na adrese made-in-ural.ru. Nové stránky se prezentují jako digitální "vitrína", "jednotné okno" pro exportně orientované organizace Sverdlovského regionu a poskytuje přehled produktů a služeb regionu pro zahraniční partnery.

číst dále
Feb 23

Veletrh B2B kontaktů ´BREST 2019´ 11. - 12. dubna 2019

Mezinárodní veletrh B2B kontaktů "BREST 2019" se uskuteční ve dnech 11. - 12. dubna 2019 v běloruském pohraničním Brestu. Slavnostního zahájení se zúčastní nejvyšší představitelé Běloruské republiky, vedení Brestského regionálního výkonného výboru, zástupci diplomatického sboru, oficiální a obchodní delegace z různých zemí.

číst dále
Jan 23

Veletrh a fórum "Zdravotnictví Uralu 2019" 16. - 19. 4. v Jekatěrinburgu

Na Obchodní zastupitelství Ruské federace v Praze se obrátila Uralská TPP s nabídkou účasti na mezinárodním veletrhu a fóru "Zdravotnictví Uralu 2019", které se uskuteční 16.-19.4. v Jekatěrinburgu. V příloze se nachází prezentace a další informační materiály v anglickém jazyce

číst dále