Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

May 13

Přehled pořádaných letos v Bělorusku veletrhů

Vážení členové a partneři Komory SNS, dovolujeme si Vám představit seznam mezinárodních a vnitrostátních veletrhů, které v letošním roce proběhnou na území Republiky Bělorusko.

číst dále
Apr 30

Oslava výročí 50 let výroby letadel L-410 v Kunovicích

V polovině května se v moravských Kunovicích konala oslava výročí 50 let výroby strojů L-410. Úspěšné prosazování se jak původních, tak modernizovaných verzí stroje L-410 v Rusku, Kazachstánu či Arménii Komora pro hospodářské styky se SNS bedlivě sleduje již od dob svého založení.

číst dále
Apr 18

Informační materiály od Ministerstva hospodářství Republiky Kyrgyzstán

U příležitosti pracovní návštěvy české ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové v Republice Kyrgyzstán Komora SNS ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR uspořádala v Biškeku podnikatelské fórum. V průběhu akce nás oslovili představitelé kyrgyzského Ministerstva hospodářství se žádostí o zprostředkování informací českým podnikatelům.

číst dále
Apr 12

Nabídka služeb pro české investory v Kyrgyzstánu

Dne 9. dubna se v hlavním městě Kyrgyzstánu uskutečnilo podnikatelské fórum, jehož se zúčastnili místní a čeští byznysmeni. Komoru SNS, která byla spoluorganizátorem akce, u této příležitosti kontaktovali představitelé Projektového institutu Kyrgyzgiprostroj.

číst dále
Mar 28

Možnosti pro české investory v Karélii

Přesto, že Karélie historicky patří z ekonomického pohledu ke klasicky těžebním oblastem – od bohatých lesů, až po stavební materiály (jako žula či mramor) – v poslední době se také tento region vydal cestou zkvalitňování stávající průmyslové základny a především lákání zahraničních investorů s moderními technologiemi.

číst dále
Mar 25

Podnikatelská mise do Ázerbájdžánu s Komorou SNS (15. – 17. května 2019)

Komora SNS byla pověřena kanceláří předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR pana Radka Vondráčka zorganizováním podnikatelské mise, která bude pana předsedu doprovázet při jeho oficiální návštěvě Ázerbájdžánu. Cestu budeme organizovat ve spolupráci s SP ČR. Přeprava se uskuteční vládním speciálem.

číst dále
Mar 19

11. zasedání Česko – ruské mezivládní komise pro obchodní, hospodářskou a vědecko-technickou spolupráci

Po téměř dvouleté přestávce se v Praze ve dnech 5. a 6. března 2019 uskutečnilo 11. zasedání česko-ruské mezivládní komise, jejími spolupředsedy jsou Marta Nováková, ministryně průmyslu a obchodu ČR a Denis Manturov, ministr průmyslu a obchodu RF.

číst dále
Mar 6

XVIII. Česko – ruský podnikatelský ples Komory SNS

Tradiční ples Komory SNS měl 28. února 2019 v paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově již osmnácté pokračování. Více než pět set hostů v nádherných reprezentačních prostorách žofínského paláce strávilo večer za doprovodu sólistů Mooondance Orchestra Martina Kumžáka, doplněných o hvězdné hosty – Bohuše Matuše a Václava Noida Bártu.

číst dále