Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Jul 9

Ural je motorem ruského průmyslu

Drsný Ural je také dynamicky se rozvíjející region. V poslední době láká stále více zahraničních firem a investorů, kteří jsou si vědomi jeho ohromného potenciálu.Podle statistik se zvyšuje podíl exportu z ČR do ruských východních regionů, tedy…

číst dále
Jun 21

Z rokování 22. sněmu Komory SNS (Foto)

Speciální obchodní komora pro hospodářské styky se zeměmi SNS v Praze bilancovala. Její 22. sněm byl svým způsobem zlomovým, uvedl František Masopust, předseda představenstva. Prezidium HK ČR rozhodlo, že už nebude zřizovatelem

číst dále
May 16

Rozhovor s panem Františkem Masopustem na Investicniweb.cz

Předseda Komory SNS František Masopust poskytl rozhovor partnerskému médiu Investičniweb.cz. V Investorském magazínu se tentokrát hovořilo o investování a podnikání v zemích bývalého Sovětského svazu.

číst dále
May 16

Pozvánka na B2B jednání s podnikatelskou delegací z Rostovské oblasti

V Praze bude pracovat podnikatelská mise z Rostovské oblasti Ruské federace. V rámci třídenního pobytu je naplánováno B2B jednání představitelů rostovských firem se zájemci o spolupráci z české strany. Jednání se uskuteční 28. května od 10.00 do 13.00 hodin.

číst dále
May 13

Přehled pořádaných letos v Bělorusku veletrhů

Vážení členové a partneři Komory SNS, dovolujeme si Vám představit seznam mezinárodních a vnitrostátních veletrhů, které v letošním roce proběhnou na území Republiky Bělorusko.

číst dále
Apr 30

Oslava výročí 50 let výroby letadel L-410 v Kunovicích

V polovině května se v moravských Kunovicích konala oslava výročí 50 let výroby strojů L-410. Úspěšné prosazování se jak původních, tak modernizovaných verzí stroje L-410 v Rusku, Kazachstánu či Arménii Komora pro hospodářské styky se SNS bedlivě sleduje již od dob svého založení.

číst dále
Apr 18

Informační materiály od Ministerstva hospodářství Republiky Kyrgyzstán

U příležitosti pracovní návštěvy české ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové v Republice Kyrgyzstán Komora SNS ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR uspořádala v Biškeku podnikatelské fórum. V průběhu akce nás oslovili představitelé kyrgyzského Ministerstva hospodářství se žádostí o zprostředkování informací českým podnikatelům.

číst dále
Apr 12

Nabídka služeb pro české investory v Kyrgyzstánu

Dne 9. dubna se v hlavním městě Kyrgyzstánu uskutečnilo podnikatelské fórum, jehož se zúčastnili místní a čeští byznysmeni. Komoru SNS, která byla spoluorganizátorem akce, u této příležitosti kontaktovali představitelé Projektového institutu Kyrgyzgiprostroj.

číst dále