Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Dec 13

Informace o investičním fóru Baikonyr Invest v Kazachstánu

Ve dnech 3. - 4. prosince 2018 se ve městě Kyzylorda na jihu Kazachstánu uskutečnilo investiční fórum Baikonyr Invest zaměřené na prezentaci potenciálu a investičních projektů Kyzylordinské oblasti. Jubilejní 10. ročník fóra byl propojen s návštěvou kosmodromu Bajkonur a pozorováním startu rakety Sojuz MS-11. Akci navštívila početná delegace diplomatů ze 14 zemí světa, včetně 5 velvyslanců. Českou republiku zastupovala ekonomická diplomatka ZÚ Astana O. Kalinová.

číst dále
Nov 25

Diplomatický večer zemí SNS v Praze (FOTO)

V příjemném prostředí v centru Prahy se setkali představitelé podnikatelské sféry s velvyslanci a oficiální zástupci zemí SNS - Ruské federace, Kazachstánu, Běloruska. Účast na společenském večeru přijala řada osobností českého politického života, včetně ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové, která na setkání vedle dalších i vystoupila.

číst dále
Nov 22

Výstavy v roce 2019 v moskevském EXPOCENTRU

Upoutávka na výstavy v roce 2019 v moskevském EXPOCENTRU, kterou nám poskytlo obchodní zastupitelství RF v ČR.

číst dále
Nov 20

Komplexní plán privatizace v Kazachstáně

Velvyslanectví Republiky Kaztachstán v České a Slovenské republice poskytlo informaci týkající se aktiv Fondu národního majetku «Samruk-Kazyna» ( Самрук-Казынa), připravených k privatizaci.

číst dále
Nov 12

F. Masopust: Na ruském trhu jsme se tak trochu zbytečně zlikvidovali sami. Budoucnost však vidím optimisticky

iTrade vydal rozholvor s předsedou představenstva Komory pro hospodářské styky se SNS Františkem Masopustem. Jako ostřílený praktik mluvil přímočaře a bez obalu.

číst dále
Oct 29

Itálie bude podporovat společnosti, které chtějí podnikat v Rusku

Italská vláda je připravena podporovat společnosti, které mají zájem o podnikání na území Ruské federace. Během setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem to prohlásil italský premiér Giuseppe Conte.

číst dále
Oct 24

Masopust: Učíme se pracovat se změnami v Rusku v náš prospěch (Video)

Předseda představenstva Komory SNS František Masopust poskytl rozhovor veletržní televizi na MSV. Vrací se v něm k průběhu a poslání Byznys dnů Ruské federace na veletrhu v Brně. Vzájemná obchodní bilance mezi Českem a Ruskem - vývoj, trendy, možnosti českých produktů a služeb

číst dále
Oct 8

V Brně úspěšně proběhl Business den Běloruska - prezentace

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně ve středu úspěšně proběhla konference Business den Běloruska. Akce se zúčastnila běloruská delegace v čele s náměstkem ministra zahraničních věcí a spolupředsedou bělorusko-české smíšené komise pro…

číst dále