Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Aug 10

Běloruské průmyslové a investiční fórum (18. – 20. září 2019)

V Minsku se od 17. do 20. září 2019 uskuteční Běloruské průmyslové a investiční fórum. Letos setkání proběhne v aktualizovaném formátu. mezinárodní specializované výstavy TechInnoProm, Profsvarka a Chemistry, Ropa a plyn, Plastech,...

číst dále
Aug 2

V Rusku vyrábí papír stroje českého Papcelu. ČEB na ně půjčila přes 3 miliardy

Český výrobce papírenských technologií Papcel dodal ruskému závodu Majak-Technocell kompletní linku na výrobu dekorativního a tapetového papíru. Vývoz technologie do Ruska financovala Česká exportní banka víc než tři čtvrtě miliardou korun. Podnik v ruské Penze, který vyrábí průmyslový papír především pro nábytkářský průmysl, v těchto dnech řeší konkrétní požadavky zákazníků.

číst dále
Aug 1

Východní ekonomické fórum 2019 ve Vladivostoku

V příloze nabízíme informace a formulář pro přihlášení na Východní ekonomické fórum 2019, které proběhne ve dnech 4. až 6. září v ruském Vladivostoku.

číst dále
Jul 29

Polotsk - Steklovolokno: nabídka spolupráce

Běloruská akciová společnost Polotsk - Steklovolokno zabývající se výrobou kompozitních materiálů z uhlíkových, skleněných a čedičových vláken hledá partnery v České republice.

číst dále
Jul 19

Kalendář plánovaných hospodářských akcí v Kazachstánu

V příloze nabízíme seznam byznysových akcí s mezinárodním přesahem, které proběhnou na území Kazachstánu ve druhém pololetí letošního roku.

číst dále
Jul 17

Zemědělsko-průmyslový komplex Ukrajiny

Informační materiály od velvyslanectví Ukrajiny v České republice.

číst dále
Jul 10

Export do Kazachstánu - manuál pro exportéry

Materiál od našich kolegů z ekonomického úseku velvyslanectví ČR v Kazachstánu nabízející ucelené základní informace pro (zejména začínající) exportéry do této zajímavé země.

číst dále
Jul 9

Administrace Lvovské oblasti pro kontakty mezi českými a ukrajinskými firmami

Na sekretariát Komory SNS se obrátila administrace Lvovské oblasti s žádostí o zprostředkování kontaktu mezi českými a ukrajinskými firmami. Vedle informačního dopisu je přiložen seznam více než šesti set podnikatelských subjektů z Lvovské oblasti, které mají zájem o spolupráci s českými partnery. Pokud v tomto seznamu naleznete firmu, jež by pro vás mohla být zajímavá, můžete ji kontaktovat přímo, nebo využít podpory administrace oblasti.

číst dále