Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Sep 3

Kyrgyzstán zve na podnikatelský veletrh International Franchise and Trade EXPO

Kyrgyzská podnikatelská asociace JIA ve spolupráci s americkým velvyslanectvím pořádá ve dnech 9. až 11. října v Biškeku International Franchise and Trade EXPO. V rámci veletrhu proběhne také podnikatelské fórum, kterého se zúčastní několik stovek podnikatelů z celé Střední Asie.

číst dále
Aug 22

Delegace podnikatelů z Krasnodaru jednala na Komoře SNS

V rámci návštěvy výstavy Země živitelka se v prostorách Komory SNS uskutečnilo pracovní setkání představitelů osmi firem z ruského Krasnodaru se zástupci českých podniků, kteří mají zájem o navázání kontaktů s partnery z tohoto regionu. B2B jednání trvala téměř tři hodiny.

číst dále
Aug 19

Tatra kolem světa 2: příležitost pro propagaci českých firem

Po více než třiceti letech se připravuje další díl „seriálu“, v rámci kterého nová TATRA od února 2020 za tři roky absolvuje čtyřetapovou cestu kolem světa. Po setkání s iniciátory akce chceme Vaší pozornosti doporučit „komerční rozměr“ cesty. Jelikož trasa 1. etapy povede mimo jiné přes Gruzii, Arménii, Ázerbájdžán, Turkmenistán, Uzbekistán, Tádžikistán, Kyrgyzstán, Kazachstán a Rusko, nabízí organizátoři možnost jejího využití k propagaci českých firem, majících v těchto zemích své podnikatelské zájmy.

číst dále
Aug 15

Sverdlovská oblast spustila server usnadňující hledání obchodních partnerů

Vedení Sverdlovské oblasti spustilo nový informační webový portál www.made-in-ural.ru, který má usnadnit zahraničním firmám hledání partnerů v regionu. Mimo jiné zde naleznete databázi exportujících podniků.

číst dále
Aug 10

Běloruské průmyslové a investiční fórum (18. – 20. září 2019)

V Minsku se od 17. do 20. září 2019 uskuteční Běloruské průmyslové a investiční fórum. Letos setkání proběhne v aktualizovaném formátu. mezinárodní specializované výstavy TechInnoProm, Profsvarka a Chemistry, Ropa a plyn, Plastech,...

číst dále
Aug 2

V Rusku vyrábí papír stroje českého Papcelu. ČEB na ně půjčila přes 3 miliardy

Český výrobce papírenských technologií Papcel dodal ruskému závodu Majak-Technocell kompletní linku na výrobu dekorativního a tapetového papíru. Vývoz technologie do Ruska financovala Česká exportní banka víc než tři čtvrtě miliardou korun. Podnik v ruské Penze, který vyrábí průmyslový papír především pro nábytkářský průmysl, v těchto dnech řeší konkrétní požadavky zákazníků.

číst dále
Aug 1

Východní ekonomické fórum 2019 ve Vladivostoku

V příloze nabízíme informace a formulář pro přihlášení na Východní ekonomické fórum 2019, které proběhne ve dnech 4. až 6. září v ruském Vladivostoku.

číst dále
Jul 29

Polotsk - Steklovolokno: nabídka spolupráce

Běloruská akciová společnost Polotsk - Steklovolokno zabývající se výrobou kompozitních materiálů z uhlíkových, skleněných a čedičových vláken hledá partnery v České republice.

číst dále