Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Oct 29

Almaty Investment Forum (27. 11. 2019)

Kazašské velvyslanectví v České republice informuje, že 27. listopadu t.r. bude Almaty hostit každoroční mezinárodní investiční fórum. V letošním roce bude hlavním tématem plenárního zasedání „Investiční pohled na Almaty: Nové příležitosti pro spolupráci“.

číst dále
Oct 24

Přehled zemědělských a potravinářských veletrhů v Ruské federaci pro rok 2020

V příspěvku Vám nabízíme přehled nejvýznamnějších zemědělských a potravinářských veletrhů, které se uskuteční v Ruské federaci v průběhu příštího roku.

číst dále
Oct 23

V Kišiněvu proběhne šestý ročník Business Week Moldova

Ve dnech 13. – 16. listopadu bude Kišiněv hostit šestý ročník akce Moldova Business Week 2019. Toto několikadenní fórum je tradiční a nejvýraznější platformou, na níž se představují nové politiky, reformy a trendy vztahující se k investičnímu klimatu Moldavska, a která nabízí prostor pro B2B a B2G jednání.

číst dále
Oct 3

Tatarstán: Fórum strojírenského klastru Průmysl 4.0 - Den dodavatele. (23.–24. 10. 2019)

Ve městě Innopolis v Tatarstánské republice se ve dnech 23. – 24. října 2019 uskuteční V. fórum strojního klastru „Industry 4.0 - výroba matrice, zvýšení produktivity bez snížení počtu zaměstnanců“. V rámci fóra se plánuje konání "Dne dodavatele" se zástupci nákupního oddělení "GAZPROM NĚFŤ ŠELF".

číst dále
Sep 19

Kazaňský vrtulníkový závod bude hledat nové dodavatele na podnikatelském fóru v Tatarstánu

Ve dnech 23. až 24. října v tatarstánském městě Innopolis proběhne podnikatelské fórum, jehož organizátorem je asociace Strojírenský klastr Republiky Tatarstán. V rámci fóra se uskuteční Den dodavatele Kazaňského vrtulníkového závodu. Ten bude v řadách účastníků hledat potenciální nové partnery a dodavatele.

číst dále
Sep 9

Business den Ruské federace na MSV v Brně (8.10.2019)

Komora SNS pořádá tradiční konferenci v rámci doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně - BUSINESS DEN RUSKÉ FEDERACE. Akce se bude konat 8. října 2019 od 09.30 hodin v sále Morava, v paviloně A3 brněnského výstaviště.

číst dále
Sep 5

Business den Běloruska na MSV dne 9.10.2019

Tradiční akcí naší komory v rámci doprovodného programu 61. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně je BUSINESS DEN BĚLORUSKA, který se bude konat 9. října 2019 od 09.30 hodin v pavilonu A3, sále MORAVA brněnského výstaviště.

číst dále
Sep 3

Business den Ukrajiny (9.10.2019) BVV, sál MORAVA

V rámci doprovodného programu při MSV Brno proběhne Business den Ukrajiny. Účast na této akci potvrdil velvyslanec Ukrajiny v ČR pan Yevhen Perebyinis, náměstek ministra průmyslu a obchodu ČR pan Vladimír Bärtl, státní tajemník Ministerstva zahraniční věcí ČR Miloslav Stašek a předseda Dněpropetrovské oblastní rady Glib Oleksandrovič Prygunov.

číst dále