Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Aug 15

Sverdlovská oblast spustila server usnadňující hledání obchodních partnerů

Vedení Sverdlovské oblasti spustilo nový informační webový portál www.made-in-ural.ru, který má usnadnit zahraničním firmám hledání partnerů v regionu. Mimo jiné zde naleznete databázi exportujících podniků.

číst dále
Aug 10

Běloruské průmyslové a investiční fórum (18. – 20. září 2019)

V Minsku se od 17. do 20. září 2019 uskuteční Běloruské průmyslové a investiční fórum. Letos setkání proběhne v aktualizovaném formátu. mezinárodní specializované výstavy TechInnoProm, Profsvarka a Chemistry, Ropa a plyn, Plastech,...

číst dále
Aug 2

V Rusku vyrábí papír stroje českého Papcelu. ČEB na ně půjčila přes 3 miliardy

Český výrobce papírenských technologií Papcel dodal ruskému závodu Majak-Technocell kompletní linku na výrobu dekorativního a tapetového papíru. Vývoz technologie do Ruska financovala Česká exportní banka víc než tři čtvrtě miliardou korun. Podnik v ruské Penze, který vyrábí průmyslový papír především pro nábytkářský průmysl, v těchto dnech řeší konkrétní požadavky zákazníků.

číst dále
Aug 1

Východní ekonomické fórum 2019 ve Vladivostoku

V příloze nabízíme informace a formulář pro přihlášení na Východní ekonomické fórum 2019, které proběhne ve dnech 4. až 6. září v ruském Vladivostoku.

číst dále
Jul 29

Polotsk - Steklovolokno: nabídka spolupráce

Běloruská akciová společnost Polotsk - Steklovolokno zabývající se výrobou kompozitních materiálů z uhlíkových, skleněných a čedičových vláken hledá partnery v České republice.

číst dále
Jul 19

Kalendář plánovaných hospodářských akcí v Kazachstánu

V příloze nabízíme seznam byznysových akcí s mezinárodním přesahem, které proběhnou na území Kazachstánu ve druhém pololetí letošního roku.

číst dále
Jul 17

Zemědělsko-průmyslový komplex Ukrajiny

Informační materiály od velvyslanectví Ukrajiny v České republice.

číst dále
Jul 10

Export do Kazachstánu - manuál pro exportéry

Materiál od našich kolegů z ekonomického úseku velvyslanectví ČR v Kazachstánu nabízející ucelené základní informace pro (zejména začínající) exportéry do této zajímavé země.

číst dále