Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Mar 5

Moldavsko zve na 17. ročník „Moldova Fashion Days“

V hlavním městě Moldavska proběhne ve dnech 21. až 22. března již sedmnáctý ročník veletrhu „Moldova Fashion Days“, na němž se představují místní návrháři.

číst dále
Feb 27

XIX. Česko – ruský podnikatelský ples Komory SNS

Více než pět set hostů zde mělo příležitost nejen pro taneční vyžití, ale zejména pro setkání se svými partnery, se zástupci velvyslanectví zemí SNS v Praze, s představiteli rezortů vlády i zákonodárných sborů České republiky.

číst dále
Feb 10

Uzbekistán připravuje první ročník Taškentského mezinárodního investičního fóra!

Ve dnech 5. až 6. března proběhne v hlavním městě Uzbekistánu historicky první Taškentské mezinárodní investiční fórum, jehož pořadatelé rádi uvítají v řadách hostů zástupce ČR.

číst dále
Feb 10

Jekatěrinburg zve na veletrh „Kalibr 20.20. Lov a zbraně, rybolov a outdoorové aktivity“

Ve dnech 9. až 11. dubna proběhne v hlavním městě ruské Sverdlovské oblasti specializovaný veletrh, který je určen všem, kdo se zajímá o lov, rybolov, sportovní zbraně či aktivní rekreaci.

číst dále
Feb 10

Přehled mezinárodních veletrhů pořádaných v Bělorusku v roce 2020

Obeznamte se s přehledem mezinárodních veletrhů a podnikatelských fór, které se uskuteční na území Běloruska v letošním roce.

číst dále
Jan 17

Kišiněv bude hostit „Moldovan Design Week 2020“

Moldavsko zve české tvůrce na tradiční veletrh designu, který proběhne v hlavním městě republiky ve dnech 1. až 7. června.

číst dále
Jan 7

Moldavsko zve na mezinárodní fórum „Moldova 2020 – shaping the future of international business cooperation“

U příležitosti konání veletrhu "Made in Moldova" proběhne dne 30. ledna v Kišiněvu mezinárodní podnikatelský veletrh „Moldova 2020 – shaping the future of international business cooperation“. Fóra zúčastní zástupci malých a středních podniků, vládních orgánů či institucí zabývajících se výzkumem a vývojem. Akce nabídne také prostor pro B2B jednání.

číst dále
Dec 19

Informace o provozu sekretariátu Komory SNS o svátcích

Ve dnech 20. prosince 2019 až 5. ledna 2020 bude sekretariát Komory SNS mimo provoz. V naléhavých případech nás ale vždy můžete kontaktovat prostřednictvím mobilního telefonu či emailu.

číst dále