Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Nov 19

Bělorusko zve na 23. ročník mezinárodního veletrhu AUTOMATION. ELECTRONICS

Ve dnech 17. až 19. března 2020 bude Minsk již tradičně hostit mezinárodní specializovaný veletrh AUTOMATION. ELECTRONICS - 2020, kde se představí domácí i zahraniční výrobci a dodavatelé zařízení pro průmyslovou automatizaci, elektronických komponent a materiálů pro elektrotechnický průmysl.

číst dále
Nov 7

XIX. Česko – ruský podnikatelský ples Komory SNS

ČESKO - RUSKÝ PODNIKATELSKÝ PLES KOMORY SNS je naší nejvýznamnější akcí společenského charakteru. V pořadí již devatenáctý ročník plesu se uskuteční 6. února 2020 v jednom z nejreprezentativnějších zařízení Prahy – v paláci Žofín na Slovanském ostrově.

číst dále
Nov 7

Kazachstánská firma hledá partnery do společného podniku na těžbu ropy

Kazachstánská společnost QUMMUNAIGAZ hledá v České republice potenciální partnery, s nimiž by mohla vybudovat společný podnik na těžbu ropy v Aktjubinské oblasti.

číst dále
Oct 29

Almaty Investment Forum (27. 11. 2019)

Kazašské velvyslanectví v České republice informuje, že 27. listopadu t.r. bude Almaty hostit každoroční mezinárodní investiční fórum. V letošním roce bude hlavním tématem plenárního zasedání „Investiční pohled na Almaty: Nové příležitosti pro spolupráci“.

číst dále
Oct 24

Přehled zemědělských a potravinářských veletrhů v Ruské federaci pro rok 2020

V příspěvku Vám nabízíme přehled nejvýznamnějších zemědělských a potravinářských veletrhů, které se uskuteční v Ruské federaci v průběhu příštího roku.

číst dále
Oct 23

V Kišiněvu proběhne šestý ročník Business Week Moldova

Ve dnech 13. – 16. listopadu bude Kišiněv hostit šestý ročník akce Moldova Business Week 2019. Toto několikadenní fórum je tradiční a nejvýraznější platformou, na níž se představují nové politiky, reformy a trendy vztahující se k investičnímu klimatu Moldavska, a která nabízí prostor pro B2B a B2G jednání.

číst dále
Oct 3

Tatarstán: Fórum strojírenského klastru Průmysl 4.0 - Den dodavatele. (23.–24. 10. 2019)

Ve městě Innopolis v Tatarstánské republice se ve dnech 23. – 24. října 2019 uskuteční V. fórum strojního klastru „Industry 4.0 - výroba matrice, zvýšení produktivity bez snížení počtu zaměstnanců“. V rámci fóra se plánuje konání "Dne dodavatele" se zástupci nákupního oddělení "GAZPROM NĚFŤ ŠELF".

číst dále
Sep 19

Kazaňský vrtulníkový závod bude hledat nové dodavatele na podnikatelském fóru v Tatarstánu

Ve dnech 23. až 24. října v tatarstánském městě Innopolis proběhne podnikatelské fórum, jehož organizátorem je asociace Strojírenský klastr Republiky Tatarstán. V rámci fóra se uskuteční Den dodavatele Kazaňského vrtulníkového závodu. Ten bude v řadách účastníků hledat potenciální nové partnery a dodavatele.

číst dále