Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Oct 3

Tatarstán: Fórum strojírenského klastru Průmysl 4.0 - Den dodavatele. (23.–24. 10. 2019)

Ve městě Innopolis v Tatarstánské republice se ve dnech 23. – 24. října 2019 uskuteční V. fórum strojního klastru „Industry 4.0 - výroba matrice, zvýšení produktivity bez snížení počtu zaměstnanců“. V rámci fóra se plánuje konání "Dne dodavatele" se zástupci nákupního oddělení "GAZPROM NĚFŤ ŠELF".

číst dále
Sep 19

Kazaňský vrtulníkový závod bude hledat nové dodavatele na podnikatelském fóru v Tatarstánu

Ve dnech 23. až 24. října v tatarstánském městě Innopolis proběhne podnikatelské fórum, jehož organizátorem je asociace Strojírenský klastr Republiky Tatarstán. V rámci fóra se uskuteční Den dodavatele Kazaňského vrtulníkového závodu. Ten bude v řadách účastníků hledat potenciální nové partnery a dodavatele.

číst dále
Sep 9

Business den Ruské federace na MSV v Brně (8.10.2019)

Komora SNS pořádá tradiční konferenci v rámci doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně - BUSINESS DEN RUSKÉ FEDERACE. Akce se bude konat 8. října 2019 od 09.30 hodin v sále Morava, v paviloně A3 brněnského výstaviště.

číst dále
Sep 5

Business den Běloruska na MSV dne 9.10.2019

Tradiční akcí naší komory v rámci doprovodného programu 61. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně je BUSINESS DEN BĚLORUSKA, který se bude konat 9. října 2019 od 09.30 hodin v pavilonu A3, sále MORAVA brněnského výstaviště.

číst dále
Sep 3

Business den Ukrajiny (9.10.2019) BVV, sál MORAVA

V rámci doprovodného programu při MSV Brno proběhne Business den Ukrajiny. Účast na této akci potvrdil velvyslanec Ukrajiny v ČR pan Yevhen Perebyinis, náměstek ministra průmyslu a obchodu ČR pan Vladimír Bärtl, státní tajemník Ministerstva zahraniční věcí ČR Miloslav Stašek a předseda Dněpropetrovské oblastní rady Glib Oleksandrovič Prygunov.

číst dále
Sep 3

Kyrgyzstán zve na podnikatelský veletrh International Franchise and Trade EXPO

Kyrgyzská podnikatelská asociace JIA ve spolupráci s americkým velvyslanectvím pořádá ve dnech 9. až 11. října v Biškeku International Franchise and Trade EXPO. V rámci veletrhu proběhne také podnikatelské fórum, kterého se zúčastní několik stovek podnikatelů z celé Střední Asie.

číst dále
Aug 22

Delegace podnikatelů z Krasnodaru jednala na Komoře SNS

V rámci návštěvy výstavy Země živitelka se v prostorách Komory SNS uskutečnilo pracovní setkání představitelů osmi firem z ruského Krasnodaru se zástupci českých podniků, kteří mají zájem o navázání kontaktů s partnery z tohoto regionu. B2B jednání trvala téměř tři hodiny.

číst dále
Aug 19

Tatra kolem světa 2: příležitost pro propagaci českých firem

Po více než třiceti letech se připravuje další díl „seriálu“, v rámci kterého nová TATRA od února 2020 za tři roky absolvuje čtyřetapovou cestu kolem světa. Po setkání s iniciátory akce chceme Vaší pozornosti doporučit „komerční rozměr“ cesty. Jelikož trasa 1. etapy povede mimo jiné přes Gruzii, Arménii, Ázerbájdžán, Turkmenistán, Uzbekistán, Tádžikistán, Kyrgyzstán, Kazachstán a Rusko, nabízí organizátoři možnost jejího využití k propagaci českých firem, majících v těchto zemích své podnikatelské zájmy.

číst dále