Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Mar 23

Informace o opatřeních Exportní garanční a pojišťovací společnosti (EGAP)

Nabízíme Vaší pozornosti informace o balíčku opatření na podporu exportérů, který v reakci na koronavirovou pandemii připravila Exportní garanční a pojišťovací společnost (EGAP).

číst dále
Mar 23

SEKRETARIÁT KOMORY SNS PŘECHÁZÍ NA HOME OFFICE!

Ode dne 15. dubna do 3. května (včetně) bude sekretariát Komory SNS fungovat v režimu HOME OFFICE. Podrobnější informace a kontaktní údaje naleznete v příspěvku.

číst dále
Mar 16

PŘERUŠENÍ PROVOZU SEKRETARIÁTU KOMORY SNS DO 20. BŘEZNA (VČETNĚ)

Z důvodu epidemiologické situace a několikadenní odstávky vody, kterou zapříčinila pondělní havárie vody v naší kancelářské budově, přerušujeme provoz sekretariátu Komory SNS do pátku 20. března (včetně).

číst dále
Mar 12

Předseda představenstva: Komora SNS je pročeská

V týdnu od 16. března se měla uskutečnit cesta předsedy PSP ČR pana Radka Vondráčka do Gruzie a Arménie. Ačkoli cesta i doprovodná podnikatelská mise byly z důvodu „protipandemických opatření“ zrušeny, během přípravy mise jsme se setkali s určitými problémy na straně našich zahraničních partnerů.

číst dále
Mar 5

Moldavsko zve na 17. ročník „Moldova Fashion Days“

V hlavním městě Moldavska proběhne ve dnech 21. až 22. března již sedmnáctý ročník veletrhu „Moldova Fashion Days“, na němž se představují místní návrháři.

číst dále
Feb 27

XIX. Česko – ruský podnikatelský ples Komory SNS

Více než pět set hostů zde mělo příležitost nejen pro taneční vyžití, ale zejména pro setkání se svými partnery, se zástupci velvyslanectví zemí SNS v Praze, s představiteli rezortů vlády i zákonodárných sborů České republiky.

číst dále
Feb 10

Uzbekistán připravuje první ročník Taškentského mezinárodního investičního fóra!

Ve dnech 5. až 6. března proběhne v hlavním městě Uzbekistánu historicky první Taškentské mezinárodní investiční fórum, jehož pořadatelé rádi uvítají v řadách hostů zástupce ČR.

číst dále
Feb 10

Jekatěrinburg zve na veletrh „Kalibr 20.20. Lov a zbraně, rybolov a outdoorové aktivity“

Ve dnech 9. až 11. dubna proběhne v hlavním městě ruské Sverdlovské oblasti specializovaný veletrh, který je určen všem, kdo se zajímá o lov, rybolov, sportovní zbraně či aktivní rekreaci.

číst dále