Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Dec 19

Informace o provozu sekretariátu Komory SNS o svátcích

Ve dnech 20. prosince 2019 až 5. ledna 2020 bude sekretariát Komory SNS mimo provoz. V naléhavých případech nás ale vždy můžete kontaktovat prostřednictvím mobilního telefonu či emailu.

číst dále
Dec 6

POZOR! Změňte si kontakty na vedení a sekretariát Komory SNS

K 5. prosinci 2019 došlo ke změně emailových adres vedení a sekretariátu Komory SNS. Prakticky se jedná o přechod ze serveru HK ČR na samostatnou doménu Komory SNS. Emaily sice ještě nějaký čas budou chodit i na staré adresy, ale jen po omezenou dobu.

číst dále
Nov 19

Bělorusko zve na 23. ročník mezinárodního veletrhu AUTOMATION. ELECTRONICS

Ve dnech 17. až 19. března 2020 bude Minsk již tradičně hostit mezinárodní specializovaný veletrh AUTOMATION. ELECTRONICS - 2020, kde se představí domácí i zahraniční výrobci a dodavatelé zařízení pro průmyslovou automatizaci, elektronických komponent a materiálů pro elektrotechnický průmysl.

číst dále
Nov 7

XIX. Česko – ruský podnikatelský ples Komory SNS

ČESKO - RUSKÝ PODNIKATELSKÝ PLES KOMORY SNS je naší nejvýznamnější akcí společenského charakteru. V pořadí již devatenáctý ročník plesu se uskuteční 6. února 2020 v jednom z nejreprezentativnějších zařízení Prahy – v paláci Žofín na Slovanském ostrově.

číst dále
Nov 7

Kazachstánská firma hledá partnery do společného podniku na těžbu ropy

Kazachstánská společnost QUMMUNAIGAZ hledá v České republice potenciální partnery, s nimiž by mohla vybudovat společný podnik na těžbu ropy v Aktjubinské oblasti.

číst dále
Oct 29

Almaty Investment Forum (27. 11. 2019)

Kazašské velvyslanectví v České republice informuje, že 27. listopadu t.r. bude Almaty hostit každoroční mezinárodní investiční fórum. V letošním roce bude hlavním tématem plenárního zasedání „Investiční pohled na Almaty: Nové příležitosti pro spolupráci“.

číst dále
Oct 24

Přehled zemědělských a potravinářských veletrhů v Ruské federaci pro rok 2020

V příspěvku Vám nabízíme přehled nejvýznamnějších zemědělských a potravinářských veletrhů, které se uskuteční v Ruské federaci v průběhu příštího roku.

číst dále
Oct 23

V Kišiněvu proběhne šestý ročník Business Week Moldova

Ve dnech 13. – 16. listopadu bude Kišiněv hostit šestý ročník akce Moldova Business Week 2019. Toto několikadenní fórum je tradiční a nejvýraznější platformou, na níž se představují nové politiky, reformy a trendy vztahující se k investičnímu klimatu Moldavska, a která nabízí prostor pro B2B a B2G jednání.

číst dále