Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Nov 18

Česká exportní banka přichází s novým produktem „Úvěr na investice v zahraničí“

V rámci dlouholeté spolupráce mezi naší komorou a Českou exportní bankou a.s. se na nás obrátilo vedení ČEB s žádostí o zveřejnění informace o novém produktu – úvěru na investice v zahraničí. Materiál k tomuto tématu, včetně kontaktů pro případnou konzultaci, naleznete v příloze.

číst dále
Nov 11

Komora SNS připravuje telemost s Kaliningradem!

Ve spolupráci s Obchodním zastoupením RF v České republice Komora SNS připravuje další ze série webinářů! Tentokrát se zájemci budou moci potkat s podnikateli z Kaliningradské oblasti. Webinář se uskuteční dne 15. prosince prostřednictvím platformy ZOOM.

číst dále
Oct 21

Komora SNS připravuje telemost s Chabarovskem!

Ve spolupráci s Generálním konzulátem České republiky v Jekatěrinburgu a Dálněvýchodní obchodně průmyslovou komorou v Chabarovsku připravujeme webinář s B2B jednáním mezi zájemci z České republiky a jejich potenciálním partnery z Chabarovského kraje. Webinář se uskuteční dne 26. listopadu od 08.00 hodin.

číst dále
Oct 21

Webinář s Jihouralskou obchodně průmyslovou komorou v Čeljabinsku

Sérii tří online meetingů završila dne 21. 10. Komora SNS webinářem, organizovaným společně s Generálním konzulátem ČR v Jekatěrinburgu a Jihouralskou obchodně průmyslovou komorou v Čeljabinsku.

číst dále
Oct 20

Jednání zástupců českých firem s partnery ze Sverdlovské oblasti

Ve spolupráci s Generálním konzulátem České republiky v Jekatěrinburgu a Uralskou obchodně průmyslovou komorou připravila Komora SNS další „webinář“. Více než dvacítka účastníků na spojení (z toho 6 představitelů českých firem) absolvovala dne 20. října více než dvouhodinový meeting.

číst dále
Oct 16

Moldavsko zve do Gagauzie a připravuje se na privatizaci

Ve dnech 23. až 24. října proběhne v moldavském autonomním regionu Gagauzsko investiční fórum, které mimo jiné představí vyhlídky hospodářského růstu regionu, průběh digitální transformace jeho ekonomiky a konkrétní projekty, které by mohly oslovit zahraniční investory. Začátkem listopadu pak v republice proběhne veřejná nabídka některých státních aktiv. Jednat se bude jak o nemovitosti, tak o podíly v podnicích.

číst dále
Oct 16

Webinář Komory SNS s vedením Republiky Karélie

Ve spolupráci s Obchodním zastoupením RF v Praze připravila a zrealizovala naše komora dne 15.října 2020 svůj první seminář prostřednictvím videokonference.

číst dále
Oct 12

Tradiční agrární veletrhy v Moskvě v realitě uzavřených hranic

Od konce září probíhá jako každoročně období tradičních mezinárodních zemědělských a potravinářských veletrhů a výstav v Moskvě. I přes komplikace spojené s pandemií Covid-19 jako jsou zavřené hranice, provizorní nemocnice na jednom z výstavišť, zvýšená hygienická opatření v podobě povinných roušek, rukavic a 1,5 metrových rozestupů, se organizátoři nenechali odradit a navenek ani na chvíli nepřipustili možnost zrušení akcí.

číst dále