V budově Ministerstva průmyslu a obchodu (Na Františku 32, Praha 1) se 11. června 2018, od 14:00h uskuteční Česko-ukrajinské podnikatelské fórum, které pořádá Svaz průmyslu a dopravy ve spolupráci s Komorou pro hospodářské styky se zeměmi SNS.

Fórum se koná u příležitosti 8. zasedání česko-ukrajinské Mezivládní komise pro hospodářskou, průmyslovou a vědeckotechnickou spolupráci, která byla minulý rok obnovena po téměř pětileté přestávce.

Komisi předsedá za českou část ministr průmyslu a obchodu Tomáš Hüner a ukrajinskou část vede místopředseda vlády Vladimír Kistion. Oba ministři podnikatelské fórum zahájí.

Fórum bude cennou příležitostí pro české exportéry, kteří mají zájem o podnikání na Ukrajině, navázat kontakty s ukrajinskými protějšky. V programu bude vyhrazena speciální část B2B jednání.

Účast na něm přislíbily ukrajinské firmy z oblasti strojírenství, chemického průmyslu, automobilového průmyslu, kosmického a leteckého odvětví ad.

V případě Vašeho zájmu o podnikatelské fórum se prosím registrujte nejpozději do 7. června 2018 na tomto odkazu.

Pracovní jazyk čestina, ukrajinština. Tlumočení zajištěno.

(-r)