Vážení, více než tři roky hledáme co nejvhodnější formu pro organizaci podnikatelské mise na ruský dálný východ – do Vladivostoku a Primorského kraje. Nyní věříme, že máme vhodného partnera, který je schopen a ochoten nám na místě pomoci se zajištěním a realizací programu.

Po zvážení řady okolností (včetně lokální specifiky počasí) jsme se rozhodli realizovat misi do Vladivostoku ve dnech 3. – 9. června 2018.

Možná se Vám zdá, že termíny vyhlášení mise, uzávěrky přihlášek a realizace akce jsou přehnané, ale věřte, že to je nezbytné. Letecké spojení mezi Moskvou a Vladivostokem je sice relativně časté, ale i tak je třeba rezervovat místa a vykupovat letenky se značným předstihem – nehledě na skutečnosti, že se s blížícím termínem letu cena letenky výrazně zvyšuje (za posledních 10 dnů vzrostla cena o 2.000,-Kč na současných téměř 27.000). Obdobný předstih je třeba mít při rezervaci ubytování.

Zájem podnikatelů ze západoevropských zemí o Primorský kraj začíná v poslední době značně stoupat (nehledě na jihokorejské a japonské aktivity v prostoru), a proto by bylo vhodné opět nezaspat. A že má tento region co nabídnout, o tom snad nemůže být pochyb bez ohledu na jeho geografickou polohu (a hlavně vzdálenost od České republiky). Jen pro informaci připojuji materiál o investičních možnostech v tomto regionu.

Zatím Vám nemohu slíbit, že s námi poletí někdo  z moskevského velvyslanectví, nebo dokonce z ministerských představitelů z Prahy. Nelžu ale, když řeknu, že budoucího velvyslance ČR v Moskvě (pokud se podaří jej do úřadu usadit) tato cesta velmi zajímá a osobně náš záměr podporuje.

Nabízíme Vám možnost osobně si ověřit, na kolik může být ruský dálný východ pro Váš business zajímavý.

 Prosím, dodržte termín uzávěrky přihlášek (27. duben 2018) a zašlete přihlášku, spolu s firemním profilem, na tradiční adresu trushko@komora.cz co nejdříve.

 Těšíme se na Vás a věříme, že pro Vás bude tato nabídka zajímavá.

Investiční potenciál-Dálný-východ-06-2018-mise.pdf

Predbezny-program-mise-CZ.xls

Prihlaska.docx

Profil.doc