Druhá letošní podnikatelská mise naší komory míří do Ruské federace. V jejím rámci navštívíme dva průmyslově významné regiony – Jaroslavl a Vladimir. Misi připravujeme v termínu 16. – 20. dubna 2018. Při cestě nás budou doprovázet jak představitelé velvyslanectví České republiky v Moskvě, tak zástupce MPO ČR, které se podílí na jejím spolufinancování v rámci projektu PROPED. Díky této podpoře jsme také mohli dosáhnout příznivé ceny pro účastníky.

V obou navštívených městech plánujeme, ve spolupráci s místními Obchodně průmyslovými komorami, uskutečnit podnikatelské fórum s B2B dvoustrannými jednáními účastníků mise s místními firmami, které k jednacím stolům přivede partnerská komora na základě Vámi vyplněného FIREMNÍHO PROFILU.

Spolu s přihláškou je nutno tento firemní profil zaslat co nejdříve na naši adresu. Předběžný program dozná ještě upřesnění v detailech, rámcově by ale měl zůstat v této podobě.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku a firemní profil zašlete prosím na obvyklou adresu trushko@komora.cz , nebo faxem na číslo 266 721 813.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 26. 3. 2018.

Program mise

Přihláška