Připravili jsme pro Vás ve spolupráci s PRK Partners s.r.o. advokátní kanceláří seminář o novinkách v legislativě pro podnikání v Ázerbájdžánu. Odborná akce se koná 3. března 2016 od 09.30 hodin v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí v Praze.

V úvodu semináře vystoupí mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Ázerbájdžánu v ČR pan Farid Shafiyev, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR pan Radek Špicar, ředitel Odboru ekonomických politik MPO ČR pan Martin Pospíšil, ředitelka odboru PR a komunikace EGAP paní Hana Hikelová a výkonný ředitel Komory SNS František Masopust.

V rámci semináře budete moci získat informace o specifice obchodních vztahů, zaměstnávání zahraničních pracovníků, podmínek pro investování a dalších otázkách.

Hlavním vystupujícím bude pan Anar Karimov, partner advokátní kanceláře Ekvita z Ázerbájdžánu.

Na závěr semináře budete mít možnost s panem Karimovem, zástupci advokátní kanceláře PRK Partners i dalšími vystupujícími pohovořit o otázkách, které Vás v této oblasti zajímají.

Přihlášky prosím zasílejte na adresu

trushko@komora.cz  případně na fax 266 721 813.

Uzávěrka přihlášek je 29. února 2016.