Vážení přátelé, členové Komory SNS a partneři naší komory,

Svaz průmyslu a dopravy ČR, Hospodářská komora ČR a Komora SNS připravují v termínu 21. - 24. listopad 2017 podnikatelskou misi, která bude doprovázet prezidenta České republiky pana Miloše Zemana při státní návštěvě Ruské federace.

Připravujeme program, v jehož rámci bychom měli absolvovat návštěvu (zřejmě) dvou destinací - Moskvy a Sverdlovské oblasti (Jekatěrinburgu). V obou městech budeme organizovat podnikatelská fóra a snažíme se o zajištění B2B jednání.

Také z tohoto důvodu prosím, abyste kromě přihlášky věnovali pozornost zpracování informace o firmě (company slide) - tento materiál bude zaslán našim partnerům (místním obchodním komorám, aby podle něho vyhledávali potenciální zájemce pro setkání s Vámi.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 23.října 2017 – doporučuji ale na tento termín nečekat, kdo dřív přijde – jistě jede!

Těšíme se na setkání s Vámi

POZVÁNKA

Přihláška