Ve dnech 22. – 26. 10. se uskuteční další naše mise do Ruské federace – tentokrát do dvou také mimořádně zajímavých regionů (ovšem trochu dál), do Omska a Ťjumeně. Misi jsme připravili ve spolupráci s Generálním konzulátem České republiky v Jekatěrinburgu a za podpory projektu PROPED. Naši misi bude, vedle generálního konzula a obchodního konzula z Jekatěrinburgu doprovázet také ředitel odboru z MPO ČR pan Martin Pospíšil.

Věříme, že mise bude pro české firmy přitažlivá. A neprozradím žádné tajemství, když Vám potvrdím, že do těchto destinací pan prezident Zeman v listopadu nepoletí.

V obou navštívených regionech máme kvalitní partnery – místní obchodně průmyslové komory, které jsou kvalitním předpokladem při vyhledávání potenciálních partnerů pro spolupráci s našimi firmami.

Jestli máte pochybnosti o kvalitě vlakového spojení mezi oběma městy, tak Vás mohu ujistit, že jsou to vlaky kvalitní a zatím se nám nestalo, že by se zásadním způsobem zpožďovaly.

V případě zájmu o účast prosím zašlete do 6. 10. vyplněnou přihlášku a firemní profil na standardní adresu trushko@komora.cz . Včasné zaslání přihlášky poskytne prostor pro kvalitnější akvizici partnerů v místě a také ovlivňuje cenu, za kterou vykupujeme letenky!

S přáním pohodových dnů

pracovníci Komory SNS s.o.k.

Program mise

Přihláška