Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční akci Komory SNS v rámci doprovodného programu 59. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, kterou je BUSINESS DEN RUSKÉ FEEDERACE.

Jak je uvedeno v přiloženém programu, konference se bude konat dne 10. října 2017 od 09:30 hodin v pavilonu A3, sál Morava.

V letošním roce se nám opět podařilo připravit řadu zajímavých vystoupení, která Vám nabídnou jak zástupci české státní správy či představitelé našich partnerských institucí (HK a SPD), tak vysocí představitelé čtyř ruských regionů, náměstek ministra průmyslu a obchodu RF, velvyslanec RF v Praze a další.

Záštitu nad naší akcí opět převzalo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR  a ministr Jiří Havlíček je připraven před Vás předstoupit hned na zahájení konference.

Přiloženou přihlášku prosím zašlete nejpozději do 3. 10. na adresu tauchmanova@komora.cz  nebo faxem na číslo 266 721 813.

Těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že nebudete naší nabídkou zklamáni!!!

PROGRAM a PŘIHLÁŠKA