Po dohodě s Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky a jeho tatarstánským partnerem připravuje Komora SNS další podnikatelskou misi.

Ve dnech 24. – 27. září 2017  se bude konat mise do Ruské federace, v rámci které bude navštívena Kazaň, hlavní město Republiky Tatarstán. Mise se uskuteční v návaznosti na zasedání pracovní skupiny MPO ČR – Tatarstán, kdy misi Komory SNS pozvali oba spolupředsedové této skupiny, náměstek ministra průmyslu a obchodu ČR Jiří Koliba za českou stranu a A. Karimov, místopředseda vlády a ministr průmyslu a obchodu za tatarstánskou stranu. Záštitu nad zasedáním pracovní skupiny převzal prezident Republiky Tatarstán pan Rustam Minnichanov.

V průběhu pobytu v Kazani budou mít účastníci možnost zúčastnit se jednání pracovní skupiny (představitelů ministerstev průmyslu a obchodu obou stran) a podnikatelské konference s dvoustrannými jednáními s místními partnery, které dle požadavku českých účastníků mise k jednacímu stolu přivede místní ministerstvo. K české delegaci se připojí také obchodní rada českého velvyslanectví v Moskvě pan Martin Bašta.

Cesta se bude konat komerčními leteckými spoji, je proto nezbytné co nejdříve rezervovat a následně nakoupit letenky.

Organizátoři zájemce prosí o co nejpromptnější rozhodnutí o své účasti a zaslání vyplněných materiálů (přihlášky a firemního profilu) na adresu trushko@komora.cz .

Uzávěrka přihlášek byla stanovena na 4. 9. 2017, také proto, aby partnerům v Kazani poskytli organizátoři čas na vyhledávání partnerských firem pro společná jednání.

Přihláška

Firemní profil