Pro rozvoj česko–ruské obchodně ekonomické spolupráce je jedním z významných institutů Mezivládní komise pro hospodářskou, průmyslovou a vědeckotechnickou spolupráci.

Na základě dohody mezi rezorty průmyslu a obchodu se 9. zasedání česko-ruské MVK bude konat v Moskvě 29. – 30. května 2017.

Po dohodě s MPO ČR při této příležitosti připravuje Komora SNS, ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR, podnikatelskou misi, která bude ve dnech 29. – 30. 5. 2017 pana ministra Jiřího Havlíčka při návštěvě Moskvy doprovázet. Cesta se bude konat vládním speciálem – vzhledem k tomu doporučujeme reagovat co nejrychleji (počet míst je omezen).

V rámci cesty předpokládáme (v případě zájmu) možnost účasti zástupců firem na jednáních pracovních skupin (29.5.), připravujících text závěrečného memoranda a účast na Česko-ruském podnikatelském fóru, které se plánuje na 30. 5. v dopoledních hodinách.

V příloze zasíláme přihlášku k účasti na misi, firemní profil a předběžný program cesty. Informace budeme zájemcům o cestu postupně doplňovat!

S ohledem na krátkost času a vízovou povinnost prosím o zvážení Vašeho zájmu se této akce zúčastnit a nejpozději do 17. 5. 2017 zaslat vyplněnou přihlášku a firemní profil na adresu trushko@komora.cz .

Omlouváme se za časový pres, kterému Vás vystavujeme, ale vše je spojeno se současnými událostmi na české politické scéně.

Program mise

Přihláška