Další podnikatelskou misi, tentokrát ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Jekatěrinburgu a za podpory projektu MZV ČR PROPED připravila Komora SNS do dvou mimořádně významných ruských regionů.

Podnikatelská mise do Čeljabinska a Jekatěrinburgu se uskuteční ve dnech 23. – 27. října 2016. Misi z Moskvy bude doprovázet český velvyslanec Vladimír Remek s obchodním radou Martinem Baštou. Z Prahy podnikatele doprovodí ředitel odboru ministerstva průmyslu a obchodu Martin Pospíšil. K delegaci se připojí také člen hospodářského výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR poslanec Václav Snopek.

V obou destinacích se přiravují podnikatelská fóra, jejichž hlavní součástí budou dvoustranná jednání s místními firmami (B2B), za podpory regionálních obchodních komor (TPP RF).

Organizátoři se omlouvají za poměrně pozdní avizování mise. Jak uvádějí jde o výsledek složitých jednání s partnery v navštívených regionech.

Zájemci co nejrychleji vyplní Závaznou přihlášku (česky) a Firemní profil (rusky) a zašlou oba materiály na trushko@komora.cz.

Uzávěrka přihlášek  je 3. října 2016 kvůli nákupu letenek za přijatelnější cenu a mohli včas potvrdit našim partnerům konání mise.

V příloze jsou

Závazná přihláška