Hospodářská komora ČR organizuje ve spolupráci s Komorou pro hospodářské styky se zeměmi SNS doprovodnou podnikatelskou misi u příležitosti návštěvy prezidenta České republiky, pana Miloše Zemana, v Arménii a Makedonii 7. – 10. června 2016.

V programu se mj. počítá s organizací podnikatelských fór v Jerevanu a v Ohridu, na kterých by měl vystoupit pan prezident včetně dalších významných hostů. Následovat budou dvoustranná firemní jednání. Na programu se nyní intenzivně pracuje.

Cesta se uskuteční vládním speciálem, jehož kapacita je omezená. Organizátoři proto zájemce o účast žádají, aby Závaznou přihlášku spolu s Firemním profilem odeslali co nejdříve, nejpozději do úterý 24. 5. 2016.

Kontakt:

Ing. Petr Talafús
zástupce ředitele – zahraniční odbor
telefon: +420 266 721 499
talafus@komora.cz

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

FiremnÍ PROFIL-en

Poznámka:
Na podnikatelskou misi se připravuje katalog českých účastníků v angličtině. Účastnické firmy v něm mají základní zápis zdarma, je však možné zadat si i placenou reklamu (i pro neúčastnící se firmy). V tomto případě prosím kontaktujte PP Agency, pí. Zámorskou (zamorska@ppagency.cz ).