Komora SNS, ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Ruské federaci a za podpory projektu MZV ĆR PROPED připravují podnikatelskou misi do Ruské federace. Mise navštíví významná průmyslová centra RF Samaru a Togliatti v Povolží.

Podnikatelskou misi v termínu 25. – 28. května 2016 bude doprovázet český velvyslanec v Moskvě Vladimír Remek a vedoucí ekonomického úseku velvyslanectví Martin Bašta.

Níže je předběžný program mise (řada bodů se bude ještě upřesňovat), přihláška k účasti na misi a firemní profil.

PŘIHLÁŠKA

FIREMNÍ PROFIL

Podle rozhodnutí místní administrace našim partnerem při přípravě cesty a podnikatelských fór, která se budou konat v obou navštívených městech, bude „Fond Znanie“, agentura zřízená regionální vládou Samarské oblasti.

Organizátoři prosí zájemce o účast o zaslání vyplněné přihlášky a firemního profilu na trushko@komora.cz tak, aby se mohl seznam účastníků uzavřít před koncem dubna – uzávěrka přihlášek je stanovena na 30. 4. 2016.

Poznámka:
V případě, že máte o misi zájem a některou z jejích částí nebudete využívat (např. letenku z /do Prahy přímým letem), sdělte nám to a bude Vám stanovena upravená cena!