Vážení členové a partneři Komory SNS,

ve dnech 19.- 21.8. srpna 2019 bude v Praze pobývat podnikatelská mise z Krasnodarské kraje Ruské federace.

V rámci pobytu je naplánováno B2B jednání představitelů krasnodarských firem se zájemci o spolupráci z české strany. Jednání se uskuteční dne 20.srpna od 10.00 do 13.00 hodin. Registrace příchozích od 09.30 hodin na adrese Praha 9 – Vysočany, ulice Freyova 27, business centrum YUGRA. Za budovou je vyhrazené parkoviště pro omezený počet aut – po zazvonění na ostrahu nahlaste „akce Komory SNS“.

Podnikatelskou misi organizuje Centrum koordinace podpory exportu Krasnodarského kraje a představitel Krasnodarského kraje v ČR V.A. Gladkov, B2B setkání zajišťuje sekretariát Komory SNS. Svoji účast prosím potvrďte a vyplněnou přihlášku zašlete na e-mailovou adresu kuzin@komora.cz , nebo  gazukina@komora.cz nejpozději do 16. 8. 2019.