Podnikatelská mise do Petrohradu a Kaliningradu (11 – 15. listopadu 2019)

Komora SNS připravila podnikatelskou misi do Ruské federace, v jejímž rámci navštíví dvě destinace – Sankt Petěrburg a Kaliningrad.

Pro znalce ruské reality je zřejmé, že se jedná o dva zcela rozdílné, ale současně velmi zajímavé subjekty RF včetně jejich ekonomického potenciálu.

Podnikatelská mise do Sankt Petěrburgu a Kaliningradu se uskuteční ve dnech 11 – 15. listopadu 2019

Při cestě se v obou případech budou konat podnikatelská fóra, spojená s B2B jednáními s místními firmami. Partnery pro tato jednání budou zajišťovat místní obchodně průmyslové komory na základě firemních profilů a dalších požadavků účastníků naší mise.

Podnikatelskou misi Komory SNS budou doprovázet generální konzul České republiky v SPb pan Karel Kühnl, ekonomický konzul  Luboš Laštůvka a ředitel Odboru ekonomiky MPO ČR pan Martin Pospíšil.

Uzávěrka příhlášek je stanovena na 21. 10. 2019. Prosím nezapomeňte spolu s přihláškou vyplnit a zaslat Firemní profil. Po zaregistrování účasti v misi obdržíte zálohovou fakturu.

Mise2019-Petrohrad_Kaliningrad-Program.xlsx

Mise2019-Petrohrad_Kaliningrad-prihlaska.docx