Zveme k účasti na podnikatelské misi do Uzbekistánu a Kyrgyzstánu, která bude doprovázet ministryni průmyslu a obchodu paní Martu Novákovou při její návštěvě obou zemí. Mise se uskuteční ve dnech 8. až 12. dubna 2019 a společně ji organizují Svaz průmyslu a dopravy a Komora pro hospodářské styky se zeměmi SNS. Podnikatelskou delegaci povede za SP ČR viceprezident Stanislav Kázecký a za Komoru SNS předseda představenstva František Masopust.

Hlavním bodem našeho programu budou podnikatelská fóra, která se uskuteční v Taškentu a Biškeku a na která budou přizvány firmy oslovené místními partnerskými subjekty. Fóra zahájí paní ministryně Nováková za účasti svých protějšků a českých velvyslanců v obou zemích.

Pro přihlášení se na misi si prosím pečlivě prostudujte informace, které naleznete na následující stránce a postupujte podle pokynů kolegů z SP ČR.

Uzávěrka závazných přihlášek je 11. března 2019.

Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je 43 700,- Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelech, místní transfery, úhradu místním partnerům za vyhledávání firem pro B2B, společenské akce, zápis společnosti v oficiálním katalogu mise, občerstvení a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníků SP ČR a Komory SNS během cesty.

Přeprava vládním speciálem je zdarma. Kyrgyzstán a nově ani Uzbekistán neuplatňují vůči občanům ČR/EU při krátkodobém pobytu vízovou povinnost.

Když budete posílat na SP ČR naskenovanou přihlášku (adresa thodac@spcr.cz ), dejte mne (masopust@komora.cz ) prosím do kopie, abychom měli evidenci a přehled.

(FM)