Na 28. únor 2019 připravuje Komora SNS svůj tradiční, již osmnáctý v pořadí, česko – ruský podnikatelský ples. V letošním roce bude k tanci a poslechu hrát Moondance orchestra Martina Kumžáka se svými sólisty.

V průběhu večera vystoupí také hosté – tentokrát to budou Václav Noid Bárta a Bohuš Matuš.

Stejně, jako v předcházejících letech nejsou vstupenky na ples ve volném prodeji. Ples je zajišťován sponzorsky ze strany partnerů, kteří také budou mít možnost účasti. Kromě představitelů firem jsou na ples zváni hosté z řad diplomatického sboru zemí SNS v České republice, představitelé a zástupci státních orgánů a institucí, jakož i poslanci a senátoři Parlamentu České republiky.

Zájemci o účast na plese mohou informaci o formě sponzoringu získat na sekretariátu Komory SNS.