Vážení, z pověření Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR si Vás dovolujeme pozvat k účasti na podnikatelské misi do Uzbekistánu, která se uskuteční v termínu 26. - 29. 11. 2018 a bude doprovázet 1. místopředsedu PS P ČR Vojtěcha Filipa  při jeho oficiální návštěvě. Se skromností nám vlastní Vám mohu prozradit, že tuto cestu a misi jsme iniciovali MY.

Podnikatelskou misi společně organizují Svaz průmyslu a dopravy ČR a Komora pro hospodářské styky se zeměmi SNS. Podnikatelskou delegaci povede za SP ČR viceprezident František Chaloupecký a za Komoru SNS předseda představenstva František Masopust.

Hlavním bodem programu v Taškentu bude Česko-uzbecké podnikatelské fórum a B2B jednání, jehož cílem je setkání s co největším počtem potenciálních obchodních partnerů.

Uzávěrka přihlášek na misi je stanovena na 5. 11. 2018.

Víced informací ZDE ...>>>