ANAJ Czech, s.r.o. Přední česká firma zabývající se vývojem, výrobou a ostřením speciálních rotačních a stacionárních řezných nástrojů pro třískové obrábění a vývojem a výrobou nástrojů pro ozubení. Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme speciální nástroje s využitím vlastního know-how pro řešení individuálních požadavků, a to v kusové i sériové výrobě.

Adresa Dr. Polívky 31 73911, Frýdlant nad Ostravicí
Telefon +420 731 604 800
Fax +420 558 441 080
E-mail anaj@anaj.cz
WWW stránky http://www.anaj.cz
Rok založení 1994
Kontaktní osoba Simona Marková Ing.
Nabídky, poptávky Výroba speciálních nástrojů pro přesné strojírenství (výroba letadel, hydrauliky, turbín, automobilový průmysl). Výroba nástrojů na ozubení odvalovacích fréz z HSS, HM. Zajištění organizace ostřících center a servisu pro nástroje z HSS, HM, PCD, CBN. Našimi zákazníky jsou dodavatelé komponentů pro automobilový, hydraulický, elektrotechnický, energetický, letecký i kosmický průmysl, ale i mnozí další.
Zaměření obchodu Vývoj, výroba a ostření speciálních rotačních a stacionárních řezných nástrojů ze slinutého karbidu, cermetu a práškové oceli, vývoj a výroba nástrojů pro ozubení. Nabízíme mj. dodávky upínacích systémů a speciálních nástrojů s výměnnými břitovými destičkami.

Chcete-li upravit obsah firemní prezentace, zašlete změny na email: kordacova (zavináč) komora.cz