Česká spořitelna, a.s. Jsme moderní banka se zaměřením na retailové klienty, malé a střední podniky, obce a města a hrajeme významnou roli ve financování velkých korporací a poskytování služeb finančního trhu. S téměř 5 miliony klientů jsme největší banka v České republice. Máme na českém trhu nejdelší tradici mezi bankami, v roce 2015 jsme oslavili 190. výročí založení společnosti. Poskytujeme našim klientům nejširší spektrum bankovních služeb v České republice prostřednictvím pobočkové sítě, bankomatů a platebních terminálů. Jsme členem mezinárodní finanční skupiny Erste Group, největšího poskytovatele finančních služeb v zemích střední a východní Evropy.

Adresa Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4
Telefon +420 956 714 020
Fax +420 22464 1515
E-mail ltomanova@csas.cz
WWW stránky http://www.csas.cz
Rok založení 1825
Počet zaměstnanců 10171
Kontaktní osoba Lenka Tomanová
Nabídky, poptávky Navrhneme strukturu financování obchodních projektů a investic a komplexně je profinancujeme. Vhodným výběrem z nabízených bankovních služeb můžeme svým klientům poskytnout maximální ochranu před riziky vyplývajícími z obchodního styku se zahraničními i tuzemskými subjekty.
Zaměření obchodu * strukturované obchodní, exportní a projektové financování * odkup pohledávek * financování obchodních smluv ve formě financování výroby a pohledávek z obchodního styku * předexportní financování výroby * exportní financování (např. odběratelský úvěr) * importní financování * úvěr na pořízení a provozování zahraniční investice * komoditní financování * projektové financování * aktivní spolupráce při tvorbě struktur pojištění, zajištění a ručení pro financování projektů vyžadujících státní podporu EGAP a/nebo komerční pojištění * bankovní záruky * dokumentární akreditivy * stand-by akreditivy * dokumentární a směnečná inkasa.

Chcete-li upravit obsah firemní prezentace, zašlete změny na email: kordacova (zavináč) komora.cz